Montessori Duhová houpačka KIDSWOOD XXL - bílý

Značka: KIDSWOOD
Dostupnost Odesíláme do 4-7 pracovních dní
Kód: 9807
3 345 Kč 2 764,46 Kč bez DPH
Montessori Duhová houpačka KIDSWOOD XXL - bílý
Značka: KIDSWOOD

Dřevěné houpačky pro děti - Montessori zábava

Již ve fázi plánování dítěte si rodiče kladou otázku, jak vytvořit pro své dítě prostor, který napomáhá rozvoji. Montessori metoda předpokládá péči o dítě v duchu svobody, která pomáhá dítěti učit se a objevovat svět. Právě svoboda umožňuje těm nejmenším rozvíjet kreativitu, samostatnost a představivost. Naše dřevěné hračky pro děti, vytvořené ve stylu Montessori, pomáhají dítěti rozvíjet se intelektuálně, fyzicky a emocionálně. Dřevěné houpačky si zaslouží zvláštní pozornost, protože bezpečně stimulují naše děti.

Montessori rocker – jednoduchý design a mimořádná odolnost

Naší prioritou je bezpečnost dětí, proto jsou dřevěné houpačky nabízené v našem obchodě vyrobeny z nejkvalitnějších ekologických materiálů, které u dětí nezpůsobují podráždění ani alergie. Dětské houpačky mají ručně zaoblené hrany a hrany pro bezpečné používání hraček.

Dřevěné houpačky pro děti - odolný a přírodní materiál

Montessori trend doporučuje, aby byly dětské hračky vyrobeny z přírodních materiálů. V naší prodejně nabízíme dřevěné hračky pro děti, vzhledem k tomu, že dřevo je jednou z nejbezpečnějších surovin pro výrobu hraček. Vysoce kvalitní dřevo, ze kterého jsou dětská houpačka vyrobena, je extrémně odolné proti poškození, ke kterému může při hře dojít. Naše dřevěná houpačka pro děti jsou navíc vysoce odolná vůči zátěži, takže poskytují spoustu atrakcí nejen pro miminka, ale i pro větší děti.

Multifunkční houpačky pro děti - nejen na houpání

Houpání je pro děti nesmírně uvolňující. Miminka si to spojují především s bezpečím, které jim matka v děloze nabízela. Naše dřevěné houpačky jsou navrženy tak, aby dětem tento pohyb připomínaly a tím zklidňovaly a rozvíjely nervový systém. Pro větší děti jsou dřevěné houpačky zdrojem kreativní zábavy. V dětské fantazii mohou fungovat jako most, pirátská loď nebo skluzavka. Možností je mnoho. Naše dřevěné houpačky jsou pro děti bezpečné a co je neméně důležité - rostou s našimi dětmi. Jde tedy o investici, která vydrží na mnoho let.

Houpačky pro děti – jak ovlivňují vývoj batolete?

Dřevěné hračky pro děti nabízené v našem obchodě jsou navrženy tak, aby stimulovaly dětskou koordinaci, logické schopnosti, analytické a sociální dovednosti. Všechny dovednosti se u nejmladších rozvíjejí hrou. Dřevěné houpačky pro děti jsou jednou z mála hraček, které celostně rozvíjejí emoce, intelekt a fyzickou zdatnost dítěte. Rockery jsou nenahraditelné v procesu budování motoriky u dětí, což do budoucna výrazně ovlivňuje učení se čtení a psaní.

Technická data:

Délka: 120 cm

Šířka: 55 cm

Výška: 60 cm

Materiál použitý při výrobě:

Boční stěny: MDF

Příčné nosníky: MDF

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné houpačky Montessori
Výška (cm): 60
Šířka (cm): 55
Délka (cm): 125
Hmotnost (kg): 13

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Montessori Duhová houpačka KIDSWOOD King size - bílý
2 607,44 Kč bez DPH
3 155 Kč
Kód: 9804
1 3 1 scaled
Montessori Duhová houpačka KIDSWOOD XXL - dřevo
Odesíláme do 4-7 pracovních dní
2 929,75 Kč bez DPH
3 545 Kč
Kód: 9809
1 5 scaled
Montessori Duhová houpačka KIDSWOOD XL - bílý
Odesíláme do 4-7 pracovních dní
2 326,45 Kč bez DPH
2 815 Kč
Kód: 9806
1 3 1 scaled
Montessori Duhová houpačka KIDSWOOD XL - dřevo
Odesíláme do 4-7 pracovních dní
2 458,68 Kč bez DPH
2 975 Kč
2 979 Kč
Kód: 9808
Montessori Duhová houpačka KIDSWOOD Moon and Stars - bílý
2 557,85 Kč bez DPH
3 095 Kč
Kód: 9805